Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 »  »  » 

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1 gje e gjeza prej Sun Jun 03, 2007 4:09 pm

Klodi1986


Admin
Admin
he pra ku jeni
gje e gjezat ku i keni

2 Re: gje e gjeza prej Sun Jun 03, 2007 5:08 pm

Klodi


gjejeni: nje grua dhe nje burre po punoni ne are ,rastesishte kalon nje udhetar dhe i pershendet duke i thene,pune e mbare o burre e grua ,ne kete moment ngrihet kjo gruaja the thot,mbar pac por ne sjemi burre e grua.mama ime maman e ketij e ka vjehrre ,gje ti se cfar e kam une kete burre.Gjejeni

3 Re: gje e gjeza prej Mon Jun 04, 2007 7:21 pm

Akili


Moderator
Moderator
bab e bije

4 Re: gje e gjeza prej Thu Jun 07, 2007 2:56 pm

Besi


operator/e
operator/e
shkon njeri ne burg per te vizitur nje te burgosur:e pyet rroja se cfare e ke te burgosurin:ja kthen ky:se kam as vella as djale po babai i ketij trimi eshte i biri i babait tim cfare e kishte ky ate?

5 Re: gje e gjeza prej Thu Jun 07, 2007 5:48 pm

Akili


Moderator
Moderator
nip, djalin e vllait

6 Re: gje e gjeza prej Thu Jun 07, 2007 11:05 pm

dj_tironci


operator/e
operator/e
E KA NIP!

7 Re: gje e gjeza prej Thu Jun 07, 2007 11:13 pm

Network


Web Master
Web Master
Akili bravo lale Babe e bije jane

8 Re: gje e gjeza prej Thu Jun 07, 2007 11:23 pm

Network


Web Master
Web Master
1)Kemi 5 kokra veze mi ndani ne menyre te barabarte.?....2)cfar bejne kinezet kur bie shi. ?3) perse rrin shtylla ne kembe?.4)kur kendon gjeli perse i mbyll syte.5) kur kendon gjeli perse i perplas krahet? kam akoma por heren tjeter, gjejeni kto pastaj tjera

9 Re: gje e gjeza prej Fri Jun 08, 2007 4:22 pm

Akili


Moderator
Moderator
une po e fillojue nga e dyta
cfare bejen kinezet kur bie shi -hapin obrellen ose presin te pushoje
pse ri shtylla ne kembe -se nuk ka karige te ulet
kure kendon gjeli pse i mbane syte te mbyllura -se e di kengen permendesh
kure kendon gjeli pse perplas krahet se nuk ka publik ta duartorkas

10 stine prej Mon Jul 02, 2007 9:46 am

Stine


Moderator
Moderator
albanian une po filloj me te dyten cfar bejne kinezet kur bie shi,cfar bejne asnje gje rrijne.gjeli i mbyll syte kur kendon kengen sepse do ta kendoje me fort me me ze.

11 Re: gje e gjeza prej Wed Oct 10, 2007 9:32 pm

Inn0ceNce


1 ) - Nje arap shal hap --- kush eshte ???
2 ) - Lesh perjashta lesh perbrenda kollotuf e fute brenda --- ///---////----///
3 ) - Olele mbrapa shtepis --- ///---///
?????????????????????????
Gjejini Smile

12 Re: gje e gjeza prej Thu Oct 11, 2007 5:17 pm

Network


Web Master
Web Master
ate leshin e gjej une mos jane corapet e leshit lal Smile ate arapin do mundohem nje here bashke me olelen Very Happy

13 Re: gje e gjeza prej Fri Nov 23, 2007 12:15 pm

Inn0ceNce


me fali per kohen e gjat qe ju kam vonuar

arapi eshte oxhaku

olele jan hithrat qe te djegin
sa per leshin e ke gjet Very Happy:D:D:D

14 Re: gje e gjeza prej Fri Nov 23, 2007 12:17 pm

Inn0ceNce


Buza ime ne buz tate gishti im ne brimen tate --- nuk eshte me banalitet Very Happy

15 Re: gje e gjeza prej Tue Dec 11, 2007 4:13 pm

shaban cakolli


Moderator
Moderator
Ēudhetar!Ēśdhetim

Bishti i mbetet ne fillim
koka i arrin n“cak
e nuk lodhet aspak
ec,ec,ec e ec
ne nje vend kurre nuk ngece.....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi